מאמרים נבחרים

טיפול טבעי משלים בסרטן

נתיבי הטיפול ברפואה הטבעית במחלת הסרטן רבים ועתירי גוונים. הרפואה הטבעית מעניקה לחולים במחלת הסרטן חזון לתהליך הריפוי. בעולם נעזרים ברפואה הטבעית כחלק בלתי נפרד מהטיפול. הרפואה הטבעית  מאגדת בתוכה נתיבי טיפול רבים אשר לא נכללים בטיפול הרגיל. השיטות השונות הינן עתיקות יומין אך גם נתמכות במחקרים מדעיים רבים. הטיפול ברפואה הטבעית הינו טיפול משלים, אך גם טיפול בפני עצמו. 
קרא עוד >


לעבור את החורף בקלות

האם ניתן לעבור את החורף בקלות? האם יש טיפול יעיל ומהיר למחלת השפעת? האם יש טיפול מונע אמיתי שמחזק את מערכת החיסון? 
קרא עוד >


טיפול הומאופתי בילדים

טיפול הומאופתי בילדים ובפרט בתינוקות מהווה את התחום המספק והמאתגר מבין עיסוקי ההומאופת. מאתגר - משום המהירות של השינויים ועוצמת הריפוי בגילאים אלו, המחייב זמינות המטפל ומעקב צמוד. מספק ביותר - שכן שיפור בריאותו (הפיזית  והנפשית) של הילד משפיעה על איכות חייו- בהווה ולהמשך הדרך, וכמובן משפיעה על איכות חיי המשפחה כולה.
קרא עוד >


מהו ריפוי אמיתי?

עם החלשות כוחם של התרופות מתחזקת ההבנה שהחוסן הפנימי של האדם הוא זה שקובע את אופי ההתמודדות עם גורמי המחלות. הרפואה המערבית תורמת רבות בתחום האבחון והטיפול בפרט טיפול החירום אולם הטיפול הסימפטומטי נותן פיתרון זמני ומקומי (מלווה בנזקים) שלא מחליף את הריפוי האמיתי - השורשי.
קרא עוד >


על חולי וריפוי

התפיסה הרווחת היום - רואה את מקור החולי/ הרע בגורם החיצוני לנו (החיידק, הוירוס, חיזבאללה, החותנת, בת/ בן הזוג, הבוס וכו') בעוד שהאדם נתפס לא פעם כקורבן, הסובל מאותו גורם חיצוני. מהו מקור תפיסה זו?
קרא עוד >


טיפול בתוספי תזונה / מזון

כיום, אנו עדים למידע רב על הנושאים תוספי המזון / תזונה, המתבסס ברובו על מחקרים מדעיים שבוצעו ב- 10 השנים האחרונות. לאחרונה, הפכו תוספי המזון / תזונה לנושאים פופולריים באמצעי התקשורת ומדי יום אנו נחשפים לשפע מאמרים ומחקרים במדיה הכתובה, המשודרת ובספרות המקצועית.
קרא עוד >


טיפול בצמחי מרפא

סגולות הריפוי של צמחי מרפא, ידועות משחר ההיסטוריה. מאז ועד היום, צמחי מרפא מהווים את אחד המקורות הנפוצים ביותר לייצור תרופות טבעיות. הסגולות הרפואיות של צמחי המרפא נובעות מהימצאות חומרים פעילים בחלקי הצמח השונים, שלהם השפעות פיזיולוגיות על תהליכים שונים בגופנו.
קרא עוד >


טיפולי הרזיה - דיקור סיני ודיאטות

האם קיימות בשוק דיאטות הרזיה מהירות המבטיחות הרזיה מהירה ושמירה על המשקל? התשובה היא שאין מוצרי דיאטה או דיאטות הרזיה מסוג אלה. ומה בכל זאת ניתן לעשות כדי להשיג תוצאות חיוביות בתוכניות הדיאטה השונות?
קרא עוד >


טיפול במוצרי קוסמטיקה טבעית

מוצרי קוסמטיקה טבעית נועדו להחליף את מוצרי הקוסמטיקה הקובנציונלית אותם אנו מורחים על עורנו באהבה רבה מבלי להבין את הסכנה הכרוכה בדבר. שימוש במוצרי קוסמטיקה טבעית יכול בהחלט להפחית במידה ניכרת את החשיפה שלנו לבעיות בריאות ומחלות.
קרא עוד >

 


ב'כיוון הטבע – למען קהילה בריאה יותר' נמליץ ונכוון אותך בחינם למרפאות מומחים העוסקות ברפואה משלימה. אנו נלווה אותך אישית עד לפתרון בעייתך הרפואית ונסייע לך לחסוך זמן והוצאות הטיפול.


מבין התועלות שתקבל:
 

  • קבל טיפול במרפאת מומחים ותיקה המתמחה בתחום בעייתך, קרובה לאזור מגוריך ותקבל תור למומחה תוך פרק זמן קצר ליום ולשעה הנוחים לך (כולל ימי שישי). 

  • קבל חינם אבחון, ייעוץ כנדרש בטלפון ופגישה ראשונה עם מומחה לבעייתך - מן השורה הראשונה בישראל.

  • קבל לביתך במייל או בדואר רגיל תכנית טיפולים מפורטת והצעת מחיר לטיפול בבעייתך וזאת לפני ששילמת דבר.

  • קבל טיפול יעיל ובטוח במחיר משתלם ובתנאים נוחים על ידי מומחה ותיק המתמחה בתחום בעייתך.

פנה אלינו היום – ללא כל התחייבות - טפל בבעייתך הרפואית ותתחיל ליהנות מחיים בריאים יותר ומאושרים.

לטיפול בבעייתך הרפואית חייג אלינו: 08-6497175

מחפש פתרון טבעי לבעייתך הרפואית?
פנה אלינו ומומחה בתחום בעייתך
ישוב אליך מיד לשיחת ייעוץ חינם:

שליחה >
הפתרון הטבעי המומלץ לבעייתך הבריאותית

בחר באינדקס המחלות את הבעיה הרפואית ממנה אתה סובל וגלוש למידע חיוני אודות הטיפול המומלץ לפתרון הטבעי של בעייתך הבריאותית. 

טיפולים ברפואה משלימה

'כיוון הטבע' בודק, ממליץ ומכוון אותך בחינם למומחים ברפואה המשלימה, שיציעו לך טיפול טבעי יעיל ובטוח לבעייתך הבריאותית.

פנה אלינו >

טיפולים בצמחי מרפא

'כיוון הטבע' בודק, ממליץ ומכוון אותך בחינם למומחים ברפואה המשלימה, שיציעו לך טיפולים יעילים בצמחי מרפא לפתרון בעייתך הרפואית.

פנה אלינו >

טיפולים בתוספי תזונה

'כיוון הטבע' בודק, ממליץ ומכוון אותך בחינם למומחים ברפואה המשלימה, שיציעו לך טיפול יעיל בתוספי תזונה / מזון לפתרון בעייתך הרפואית.

פנה אלינו >

טיפול טבעי משלים בסרטן

'כיוון הטבע' בודק, ממליץ ומכוון אותך בחינם למומחים ברפואה המשלימה, שיציעו לך טיפול טבעי משלים להטבה ניכרת במחלת הסרטן.

פנה אלינו >
x