טיפול טבעי בפסוריאזיס

פסוריאזיס הינה מחלת עור נפוצה בעלת היבטים כרוניים ואוטואימוניים. הפסוריאזיס מתרחש כאשר תאי העור מתרבים ומתחדשים וזאת תוך חריגה מהקצב הרגיל ובכך מחזור התרבות התאים מתרחש בקצב מהיר מאוד אל מול הקצב הטבעי של תמותת תאי העור הישנים.

הצטברות תאי העור במחלת הפסוריאזיס מהירה מאוד וקצב חלוקת תאי העור גדל פי 1000 מהקצב הנורמאלי. לפיכך אין הגוף מספיק להשיל את התאים הישנים ובתוך כך נערמת הצטברות של תאים חדשים מעל העור אשר גורמים לתופעת הפסוריאזיס.גורמים עיקריים לפסוריאזיס: 

1. במצב של עיכול חלבונים לקוי, החלבונים שפירוקם לא הושלם ממשיכים להיות מעוכלים ע"י חיידקים במעיים. חיידקים אלה יכולים לייצר גם תרכובות רעילות, שגורמים להאצת קצב חלוקת תאי העור. במחקרים הוכח שאצל חולי פסוריאזיס ישנן רמות גבוהות של תרכובות רעילות.

2. זיהומים במעיים, במיוחד זיהומי קנדידה, גורמים להיווצרות חומרים רעילים, המגבירים את קצב חלוקת תאי העור. ירידה בתפקוד הכבד תפגום ביכולתו לטהר את הדם מהרעלים המיוצרים ע"י חיידקים ותגרום להחמרה בפסוריאזיס. יותר משליש חולי פסוריאזיס דיווחו על החמרת המחלה או התפרצות מחודשת בעקבות מצבי לחץ.

טיפול טבעי בפסוריאזיס - עיקרי הטיפול

בעדיפות ראשונה לנקות את הגוף מרעלנים במעיים ובדם.

טיפול טבעי בעיכול לא מושלם של מגוון חלבונים במערכת העיכול. 

טיפול טבעי לשיפור תפקודי הכבד - לתפקודי הכבד יש קשר חזק להתפתחות מחלת הפסוריאזיס. הכבד הינו האיבר האחראי לניקוי וסינון רעלנים מהגוף. כאשר תפקוד הכבד נפגע, רמת הרעלנים בדם עולה ועל ידי כך תשפיע לרעה על חומרת הפסוריאזיס.

טיפול טבעי במצבים של לחץ נפשי - קיים קשר ברור בין התפרצות מחלת הפסוריאזיס לבין מצבי לחץ נפשי. חומרת המחלה היא פונקציה של חומרת הלחצים הנפשיים. טיפול בפסוריאזיס מתמקד בהתמודדות המטופל בסטרס הנפשי ובהפחתת המצוקות של המטופל. 

טיפול טבעי בתזונה וחסרים תזונתיים - לצריכת מזון מתועש, שומנים מהחי וסוכרים יש השפעה שלילית על חומרת המצב הדלקתי של הפסוריאזיס. בתכנית הטיפולית יש להתייחס לחסרים של רכיב האבץ בגוף מאחר שהוא חיוני ביותר בתהליכים רבים בגוף ושמירה על מערכת חיסון חזקה.

טיפול טבעי משלים בתרופות טבעיות (מצמחי מרפא איכותיים) - קיים מגוון גדול של צמחי מרפא לטיפול במחלת הפסוריאזיס. את התרופות הטבעיות יש להתאים באופן אישי לכל מטופל. הטיפול מונע את יצירת הרעלנים כמו פוליאמינים, משפר את תפקוד הכבד, מעכב את התפתחות הדלקת ומקטין את חומרת הפסוריאזיס.

טיפול טבעי בפסוריאזיס - סיכום

  • ניקוי מיטבי של הגוף מרעלנים במעיים ובדם.

  • טיפול לעיכול מיטבי של חלבונים במערכת העיכול. 

  • טיפול לשיפור תפקודי הכבד.

  • טיפול במצבים של לחץ נפשי.

  • טיפול בשיפור התזונה ובחסרים תזונתיים.

  • טיפולים משלימים בתרופות טבעיות להקלה ניכרת בתסמינים של הפסוריאזיס.

מארג הטיפול הטבעי בפסוריאזיס הינו התכנית החשובה מכל. יש להימנע משימוש בתרופות מרשם הגורמות ברוב המקרים לתופעות לוואי ולנזקים בלתי הפיכים. חשוב ליצור מארג טיפול טבעי בפסוריאזיס במספר נתיבי טיפול על מנת להיפטר מהפסוריאזיס. המארג הטיפולי יוכן עבור המטופל ועל המטופל למלא אחר הנחיות המטפל בדייקנות רבה ולגלות אחריות מלאה.

ב'כיוון הטבע – למען קהילה בריאה יותר' נמליץ ונכוון אותך בחינם למרפאות מומחים נבחרות העוסקות ברפואה משלימה. אנו נלווה אותך אישית עד לפתרון בעייתך הרפואית ונסייע לך לחסוך בזמן ובהוצאות הטיפול.

מבין התועלות שתקבל:

  • קבל טיפול במרפאת מומחים ותיקה המתמחה בתחום בעייתך, קרובה לאזור מגוריך ותקבל תור למומחה תוך פרק זמן קצר ליום ולשעה הנוחים לך (כולל ימי שישי). 

  • קבל חינם אבחון, ייעוץ כנדרש בטלפון ופגישה ראשונה עם מומחה לבעייתך - מן השורה הראשונה בישראל.

  • קבל לביתך במייל או בדואר רגיל תכנית טיפולים מפורטת והצעת מחיר לטיפול בבעייתך וזאת לפני ששילמת דבר.
  • קבל טיפול יעיל ובטוח במחיר משתלם ובתנאים נוחים על ידי מומחה ותיק המתמחה בתחום בעייתך.

פנה אלינו היום – ללא כל התחייבות - טפל בבעייתך הרפואית ותתחיל ליהנות מחיים בריאים יותר ומאושרים.

לטיפול בבעייתך הרפואית לחץ כאן או חייג אלינו: 08-6497175

מחפש פתרון טבעי לבעייתך הרפואית?
פנה אלינו ומומחה בתחום בעייתך
ישוב אליך מיד לשיחת ייעוץ חינם:

שליחה >
הפתרון הטבעי המומלץ לבעייתך הבריאותית

בחר באינדקס המחלות את הבעיה הרפואית ממנה אתה סובל וגלוש למידע חיוני אודות הטיפול המומלץ לפתרון הטבעי של בעייתך הבריאותית. 

טיפולים ברפואה משלימה

'כיוון הטבע' בודק, ממליץ ומכוון אותך בחינם למומחים ברפואה המשלימה, שיציעו לך טיפול טבעי יעיל ובטוח לבעייתך הבריאותית.

פנה אלינו >

טיפולים בצמחי מרפא

'כיוון הטבע' בודק, ממליץ ומכוון אותך בחינם למומחים ברפואה המשלימה, שיציעו לך טיפולים יעילים בצמחי מרפא לפתרון בעייתך הרפואית.

פנה אלינו >

טיפולים בתוספי תזונה

'כיוון הטבע' בודק, ממליץ ומכוון אותך בחינם למומחים ברפואה המשלימה, שיציעו לך טיפול יעיל בתוספי תזונה / מזון לפתרון בעייתך הרפואית.

פנה אלינו >

טיפול טבעי משלים בסרטן

'כיוון הטבע' בודק, ממליץ ומכוון אותך בחינם למומחים ברפואה המשלימה, שיציעו לך טיפול טבעי משלים להטבה ניכרת במחלת הסרטן.

פנה אלינו >
x