טיפול טבעי בסרטן

מחלת הסרטן הינה מחלה המאופיינת באיבוד מנגנוני בקרה הממונים על פעילות גדילה והחלפת התאים. הסרטן יכול להתבטא בכל רקמה ובהעדר פיקוח נורמאלי גדלים תאי הסרטן ומתפשטים תוך יצירת גידול ממאיר אשר חודר לרקמות שונות ואף שולח גרורות אל כל הגוף. בתאים נוצרים שינויים ובכך נוצר שינוי ב- DNA.בעת הפיכת התא לסרטני, הופך התא להיות מושא לתקיפה של המערכת החיסונית אשר ביכולתה להשמידו עוד לפני הגעתו לשלבי ההתפתחות בו הוא מבסס את עצמו כגידול ממאיר נטול שליטה. לציין שהתפתחות פוטנציאלית של תא סרטני רבה יותר כאשר המערכת החיסונית אינה פועלת כשורה.

טיפול טבעי משלים בסרטן - יתרונות ותועלות:

 • טיפול טבעי בסרטן מפעיל מחדש את המערכת החיסונית ומאיץ את הכמות והאיכות של רכיבי החיסון ובכך מעניק כוח רב יותר ללחימת הגוף בסרטן.
 • הטיפול יוצר שיפור דרמטי במצב הרב מערכתי של החולה דרך שיפור התיאבון, איזון משקל, שיפור ההרגשה הכללית, חיזוק הגוף והרפייתו, צמצום חסרים ועוד.
 • הפתרונות המוצגים באתר 'כיוון הטבע' מפחיתים באופן משמעותי כאבים, הקאות, בחילות וליקויים קשים במערכת העיכול.
 • משתלב בטיפול הרגיל כדי ליצור הפחתה בסימפטומים הנלווים של בעיות עיכוליות, חולשה, בעיות עצביות, ערכים נכונים של הדם וכדומה.
 • טיפול טבעי בסרטן גורם להפחתה ושיקום מהיר של הנזקים שנגרמו מהמחלה ומהטיפולים בדומה לנזקים בלב, בכליות, בריאות, בקיבה, במעיים ועוד מערכות רבות.
 • טיפול טבעי בסרטן תורם רבות למניעה ולהישנות המחלה ולפוטנציאל הגנטי של החולה.
 • הטיפול מחזק את הגוף במצבים אלה כדי לגייס כוחות לתהליכי ריפוי מואצים.
 • הטיפול תומך, מחזק ומעצים את יעילות הנתיבים הקונבנציונאליים.
 • הטיפול מעניק כוח רב וזאת דרך חיזוק ועמידות הגוף על כל מערכותיו.
 • טיפול טבעי בסרטן מסייע ומוביל תהליכים שעוצרים את התפשטות הגידול, מקטינים אותו ובמקרים רבים הגידול נעלם.
 • הטיפול תורם לאיזון מיטבי בין נוגדי חימצון במלחמתם נגד הרדיקלים החופשיים.
 • טיפול טבעי בסרטן מתמקד בריפוי, שיקום ובמניעת הישנות המחלה במהלך חייו של המטופל.

טיפול טבעי משלים בסרטן - המרפאה הנבחרת

המרפאה הנבחרת היא גם חנות טבע מעצם העובדה שהיא מפעילה מעבדה לייצור תרופות מצמחי מרפא. המרפאה הנבחרת, שמובילה טיפול טבעי בסרטןהינה גם היצרן של התרופות הטבעיות המיועדות לטיפול במחלת הסרטן. צוות כיוון הטבע עובד בשיתוף עם מרפאות מובילות בתחום.

עובדת היותה יצרנית של תרופות טבעיות, מקנה למרפאה הנבחרת יתרון משמעותי עבור מטופליה מול מרפאות מתחרות. התרופות הטבעיות המופקות במעבדה של המרפאה ניתנות למטופלים בהתאמה אישית לבעייתם ולא כתרופת מרשם רגילות, שבדרך כלל לא פותרות את הבעיות וגורמות לתופעות לוואי לא רצויות.

עולם צמחי המרפא מהווה חלק חשוב מתהליך הטיפול הטבעי בסרטן. במעבדת המרפאה הנבחרת, מייצרים תרופות טבעיות מצמחי מרפא בהתאמה לצרכיו הייחודיים של כל מטופל וזאת לאחר פגישת אבחון. תרופות טבעיות מותאמות לסוג הסרטן ממנו סובל המטופל.

טיפול טבעי בסרטן ילווה במתן תזונה נכונה וייעודית בהתאמה אישית, דמיון מודרך, שיטות הרפיה, תרגול נשימה, דיקור סיני, טיפולי מגע, הנחיות לפעילות גופנית, מפגשי משוב ותרופות טבעיות לסרטן.

מנהל המרפאה נמנה על בכירי המטפלים מן השורה הראשונה בישראל ומקדיש את כל חייו לטיפול הטבעי. מנהל המרפאה דרכו של המנהל הינה דרך הרפואה הטבעית המאמינה בכוחות הריפוי של הגוף, אבחון של שורשי הבעיה לריפוי, הקלה ולמניעה של מחלת הסרטן.

המנהל רואה במטופליו שותפים לאחריות הטיפול ומעניק להם את הכלים לכך. ניתן על פי שיטתו להגיע לריפוי, הקלה ומניעה בזמן קצר וזאת דרך אסטרטגית טיפול נכונה, אישית ומעמיקה למחלה הממארת.

המנהל מטפל באדם שיש לו בעיה ולא בבעיה שיש לה אדם בכך שגישתו הינה הוליסטית. טיפול טבעי בסרטן הינו קשר בין מטפל בכיר ברפואה טבעית, מיומן ועתיר ניסיון לבין מטופל הלומד להיות מודע לחשיבות התהליך ולוקח חלק פעיל בתהליכי הריפוי.

הרפואה הטבעית במרכז נעזרת במגוון נתיבי טיפול בדומה לרפואת צמחים, תזונה קלינית, הנחיות לתוספי מזון, טיפולי מגע, דיקור קוסמטי, איורוודה, שיאצו, טווינה רפואה יפנית, עיסוי רפואי, דיקור קוסמטי ועוד...

מארג טיפול טבעי משלים בסרטן מהווה את התכנית החשובה ביותר. אין כל הגיון טיפולי בהסתייעות במוצרי מדף. יש ליצור מארג טיפול בסרטן בשיטות טבעיות במספר נתיבים על מנת למגר תופעה קשה ומעיקה זאת. המארג יוכן עבור המטופל דרך הנחיות מקצועיות אך גם דרך האחריות המשותפת של המטופל. צוות כיוון הטבע כאן עבורך לצורך החלמה מהירה.

ב'כיוון הטבע – למען קהילה בריאה יותר' נמליץ ונכוון אותך בחינם למרפאות מומחים נבחרות העוסקות ברפואה המשלימה. אנו נלווה אותך אישית עד לפתרון בעייתך הרפואית ונסייע לך לחסוך בזמן ובהוצאות הטיפול.

מבין התועלות שתקבל:

 • קבל טיפול במרפאת מומחים ותיקה המתמחה בתחום בעייתך, קרובה לאזור מגוריך ותקבל תור למומחה תוך פרק זמן קצר ליום ולשעה הנוחים לך (כולל ימי שישי). 

 • קבל חינם אבחון, ייעוץ כנדרש בטלפון ופגישה ראשונה עם מומחה לבעייתך - מן השורה הראשונה בישראל.

 • קבל לביתך במייל או בדואר רגיל תכנית טיפולים מפורטת והצעת מחיר לטיפול בבעייתך וזאת לפני ששילמת דבר.

 • קבל טיפול יעיל ובטוח במחיר משתלם ובתנאים נוחים על ידי מומחה ותיק המתמחה בתחום בעייתך.

פנה אלינו היום – ללא כל התחייבות - טפל בבעייתך הרפואית ותתחיל ליהנות מחיים בריאים יותר ומאושרים.

לטיפול בבעייתך הרפואית לחץ כאן או חייג: 08-6497175

מחפש פתרון טבעי לבעייתך הרפואית?
פנה אלינו ומומחה בתחום בעייתך
ישוב אליך מיד לשיחת ייעוץ חינם:

שליחה >
הפתרון הטבעי המומלץ לבעייתך הבריאותית

בחר באינדקס המחלות את הבעיה הרפואית ממנה אתה סובל וגלוש למידע חיוני אודות הטיפול המומלץ לפתרון הטבעי של בעייתך הבריאותית. 

טיפולים ברפואה משלימה

'כיוון הטבע' בודק, ממליץ ומכוון אותך בחינם למומחים ברפואה המשלימה, שיציעו לך טיפול טבעי יעיל ובטוח לבעייתך הבריאותית.

פנה אלינו >

טיפולים בצמחי מרפא

'כיוון הטבע' בודק, ממליץ ומכוון אותך בחינם למומחים ברפואה המשלימה, שיציעו לך טיפולים יעילים בצמחי מרפא לפתרון בעייתך הרפואית.

פנה אלינו >

טיפולים בתוספי תזונה

'כיוון הטבע' בודק, ממליץ ומכוון אותך בחינם למומחים ברפואה המשלימה, שיציעו לך טיפול יעיל בתוספי תזונה / מזון לפתרון בעייתך הרפואית.

פנה אלינו >

טיפול טבעי משלים בסרטן

'כיוון הטבע' בודק, ממליץ ומכוון אותך בחינם למומחים ברפואה המשלימה, שיציעו לך טיפול טבעי משלים להטבה ניכרת במחלת הסרטן.

פנה אלינו >
x