טיפול במיגרנה

רבים מתייחסים למיגרנה כאל כאב ראש חזק במיוחד, אך המיגרנה על כל תסמיניה הינה הפרעה חמורה הרבה יותר. העובדה כי בעיה זו נפוצה כל כך בקרב האוכלוסייה - 15-20% מהגברים ו- 25-30% מהנשים סובלים ממיגרנה, מחייבת התייחסות וטיפול מקיפים יותר ממה שניתן באמצעות הטיפול התרופתי בלבד. מיגרנה מאופיינת בהתקפים חוזרים היכולים להימשך עד שלושה ימים במקרים קיצוניים. טיפול במיגרנה ושימוש מיטבי בתרופות למיגרנה הינם הפתרון הנבחר לבעיית המיגרנה. 

בזמן התקף מיגרנה יסבול החולה מהסימפטומים הבאים: 

 • כאב ראש חזק, בדרך כלל, בצדי הראש או מסביב לעיניים.
 • בחילות, עם או בלי הקאה.
 • תחושות מוקדמות של ההתקף, הנמשכות מספר דקות וכוללות: טשטוש או נקודות בהירות בראייה, חרדה, עייפות, חוסר תחושה או תחושת דקרור בצד אחד של הגוף.
 • הפרעות ריכוז וחשיבה, מתח, עצבנות.
 • בחלק מהמקרים המיגרנה יכולה להיות קשורה לרגישות לאור, דמע, גודש באף. המנגנון המוביל להתפתחות התקף המיגרנה עדיין אינו ברור לחלוטין.

מקובל לחשוב כי בתחילת התהליך חלה התכווצות מוגזמת של עורקי המוח הגורמת לפגיעה באספקת הדם למוח. כתגובה להתכווצות באה התרחבות כלי דם אחרים. זהו השלב בו מופיע כאב הראש.

כמו כן, מסתבר כי טסיות הדם אצל אנשים הסובלים ממיגרנות הינן "דביקות" יותר ומשחררות יותר סרוטונין. טיפול טבעי במיגרנה ושימוש מיטבי בתרופות טבעיות למיגרנה הינם הפתרון הנבחר לבעיית המיגרנה.

בנוסף, גם למערכת העצבים יש תפקיד בקידום התהליכים המביאים להתפתחות המיגרנה. כפי הנראה, שרגישות היתר של מערכת העצבים אצל הסובלים ממיגרנה גורמת להפרשת כימיקלים היוצרים תהליך דלקתי. חומרים אלה גורמים להפרשת היסטמין ופרוסטגלנדינים ובצורה כזו מרחיבים כלי דם וגורמים לכאבים חזקים.

טיפול במיגרנה - עיקרי הטיפול

בראיה של הרפואה הטבעית, הסיבות לכאבי ראש ולמיגרנות הן דומות   והשוני ביניהם מתבטא רק בדרגת חומרתם או בעוצמת הכאב. אין הבדל בתסמינים השונים ויש לטפל בסימפטומים בדרך הטבעית. 

טיפול במיגרנה ושימוש ייחודי בתרופות למיגרנה, מרפאים מיגרנות בפרק זמן קצר יחסית. הטיפול כולל הדרכה למטופל לאימוץ אורח חיים בריא יותר לשם מניעת התקפי מיגרנה נוספים.

טיפול במיגרנה ושימוש בתרופות למיגרנה, מסייעים לגוף להתמודד עם בעיית המיגרנה על ידי יצירת איזון פנימי ובכך למנוע הישנות של המיגרנה ושמירה על בריאותנו. 

במסגרת טיפול במיגרנה, הגוף מקבל את הסיוע הדרוש על מנת לנהל את מלחמתו במצבים של חוסר איזון. לרפואה הטבעית יש את הכלים הנדרשים לייצור מארג טיפול במיגרנה אשר מחליף בהצלחה את תרופות המרשם הרגילות. 

טיפול במיגרנה מתבצע במספר נתיבי ריפוי הכולל שימוש ייחודי בתרופות למיגרנה כמו מיצויים, כמוסות, וחליטות אשר מהווים תחליף טוב לתרופות הרפואה הקונבנציונלית. במסגרת הטיפול, המטופל יקבל הנחיות לתזונה מיטבית ייחודית לבעיות מיגרנה, טיפולים בדיקור סיני רב מערכתי, טיפולי מגע רפואי, הנחיות לנטילת תוספי תזונה ומעקב טיפולי ברמה היומית.

טיפול במיגרנה - סיכום

 • טיפול במיגרנה ושימוש מיטבי בתרופות למיגרנה, מעניק את הדרך הנבחרת לטיפול במיגרנות באמצעות נתיבי טיפול שאינם גורמים להתפתחות תופעות לוואי ומהווים בסיס לטיפול בשורשי הבעיה ובסימפטומים שלה - לאיזון הגוף ולריפויו.
 • הגורמים והתנאים להיווצרות מיגרנות הם רבים ולפיכך הטיפול חייב להתמקד בשלם תוך איזון רב מערכתי ואסטרטגיית טיפול הוליסטית המטפלת בגורמים השונים דרך הנחיות ותכשירים ייחודיים.

מארג הטיפול במיגרנה מהווה את התכנית החשובה מכל. אין כל סיבה לעשות שימוש בתרופות המרשם של הרפואה הקונבנציונלית. יש ליצור מארג טיפול במספר נתיבים על מנת למגר את תופעת המיגרנה. המארג לטיפול במיגרנה יוכן עבור המטופל ועל המטופל לגלות אחריות מלאה במהלך הטיפול.

ב'כיוון הטבע – למען קהילה בריאה יותר' נמליץ ונכוון אותך בחינם למרפאות מומחים נבחרות העוסקות ברפואה המשלימה. אנו נלווה אותך אישית עד לפתרון בעייתך הרפואית ונסייע לך לחסוך בזמן ובהוצאות הטיפול.

מבין התועלות שתקבל: 

 • קבל טיפול במרפאת מומחים ותיקה המתמחה בתחום בעייתך, קרובה לאזור מגוריך ותקבל תור למומחה תוך פרק זמן קצר ליום ולשעה הנוחים לך (כולל ימי שישי). 
 • קבל חינם אבחון, ייעוץ כנדרש בטלפון ופגישה ראשונה עם מומחה לבעייתך - מן השורה הראשונה בישראל.
 • קבל לביתך במייל או בדואר רגיל תכנית טיפולים מפורטת והצעת מחיר לטיפול בבעייתך וזאת לפני ששילמת דבר.
 • קבל טיפול יעיל ובטוח במחיר משתלם ובתנאים נוחים על ידי מומחה ותיק המתמחה בתחום בעייתך.

פנה אלינו היום – ללא כל התחייבות - טפל בבעייתך הרפואית ותתחיל ליהנות מחיים בריאים יותר ומאושרים.

לטיפול בבעייתך הרפואית לחץ כאן או חייג אלינו: 08-6497175

מחפש פתרון טבעי לבעייתך הרפואית?
פנה אלינו ומומחה בתחום בעייתך
ישוב אליך מיד לשיחת ייעוץ חינם:

שליחה >
הפתרון הטבעי המומלץ לבעייתך הבריאותית

בחר באינדקס המחלות את הבעיה הרפואית ממנה אתה סובל וגלוש למידע חיוני אודות הטיפול המומלץ לפתרון הטבעי של בעייתך הבריאותית. 

טיפולים ברפואה משלימה

'כיוון הטבע' בודק, ממליץ ומכוון אותך בחינם למומחים ברפואה המשלימה, שיציעו לך טיפול טבעי יעיל ובטוח לבעייתך הבריאותית.

פנה אלינו >

טיפולים בצמחי מרפא

'כיוון הטבע' בודק, ממליץ ומכוון אותך בחינם למומחים ברפואה המשלימה, שיציעו לך טיפולים יעילים בצמחי מרפא לפתרון בעייתך הרפואית.

פנה אלינו >

טיפולים בתוספי תזונה

'כיוון הטבע' בודק, ממליץ ומכוון אותך בחינם למומחים ברפואה המשלימה, שיציעו לך טיפול יעיל בתוספי תזונה / מזון לפתרון בעייתך הרפואית.

פנה אלינו >

טיפול טבעי משלים בסרטן

'כיוון הטבע' בודק, ממליץ ומכוון אותך בחינם למומחים ברפואה המשלימה, שיציעו לך טיפול טבעי משלים להטבה ניכרת במחלת הסרטן.

פנה אלינו >
x