טיפול טבעי בחרדות

חרדות מלוות בהרגשה של פחד ומתח לגבי איום ממשי או דמיוני על הקיום הנפשי או הפיזי של האדם. סימפטומים של חרדה הם פיזיים ופסיכולוגים כאחד והם כוללים: דפיקות לב מואצות, עליה במספר הנשימות ודפיקות לב חזקות. יובש בפה, זיעה, רעד, זיעה, קוצר נשימה והרגשת התעלפות. הרגשה של נימול או הרדמות של ידיים, רגליים או מקומות אחרים בגוף. הרגשה של "גוש תקוע בגרון", בעיות במערכת עיכול ונדודי שינה. במידה מסוימת חרדות הן תופעה נורמלית. החרדות הן תנאי הכרחי לכושר ההישרדות של האדם והיא גורמת לנו לחפש מקום בטוח בעת סכנה. לעמת זאת, חרדות אינן נורמליות כשאין סיבה מוצדקת להרגשה זו או כשהן משתלטות לנו על החיים. טיפול בחרדות נועד לאפשר לנו תפקוד חיים תקין. 

חרדות יכולות להיות סימפטום למצבים רפואיים כגון: התקף לב, היפוגליקמיה, פעילות יתר של בלוטת האדרנל, תופעות לוואי של תרופות, תופעות הגמלות מניקוטין, אלכוהול, סמים או תרופות כגון כדורי שינה.

טיפול טבעי בחרדות - עיקרי הטיפול

טיפול טבעי בחרדות ותרופות לחרדות ב- 3 דרכים:

1. מניעת התקפי חרדה וחרדות על ידי תזונה, תוספי תזונה ותרופות טבעיות המאזנות את פעילות מערכת העצבים. איזון רמות הסוכר – חוסר איזון ברמות הסוכר מוביל לתנודות חדות במצב הרוח ולמערכת עצבים לא מאוזנת. חומצות שומן חיוניות – ישנם הרבה מחקרים המראים כי חומצות שומן מסוימות משפיעות על מצב הרוח והתקפי החרדה. מזון עשיר בויטמינים התומכים במערכת העצבים.

2. דרכים נוספות להתמודדות עם חרדות והתקפי חרדה: פעילות גופנית אירובית – במסגרת טיפול בחרדות מותאמת פעילות גופנית באופן אישי למטופל. פעילות גופנית קבועה הינה קריטית להסדרה של פעילות המוח. טכניקות הרפייה והרגיעה – המטופל לומד טכניקות הרפיה כגון נשימות בטן, דמיון מודרך ועוד על מנת ללמוד כיצד להשתלט על התקפי החרדה.

3. טיפול בחרדות והתקפי חרדה באמצעות תרופות טבעיות - ישנן תרופות טבעיות המאזנות את פעילות המוח ולכל מטופל יש להתאים באופן אישי פורמולת צמחי מרפא, לפי התמונה הקלינית איתה מגיע המטופל.

טיפול טבעי בחרדות - סיכום

  • טיפול טבעי בחרדות כולל שימוש בתרופות טבעיות ייחודיות, טיפולי דיקור, טיפולי מגע, תזונה נכונה, תרגולי הרפייה, מדיטציה והנחיות לפעילות גופנית ועוד...

  • הטיפול הטבעי כולל תקופה בת שבועיים שכל מטרתה ניקוי הגוף מרעלים אשר מצטברים בגוף ומשמשים מאיץ להתפתחות מתח נפשי.

  • טיפול טבעי בחרדות והתקפי חרדה כולל גם פעילויות להפגת מתחים וזאת דרך מארג מגוון של נתיבי טיפול להורדת לחץ נפשי, איזון של הגוף ושל מערכת העצבים.

מארג הטיפול הטבעי בחרדות מהווה את התכנית החשובה מכל. אין כל סיבה לעשות שימוש בתרופות מרשם הגורמות ברוב המקרים לתופעות לוואי הרסניות. יש ליצור מארג טיפול טבעי בחרדות במספר נתיבים על מנת למגר את החרדות מהשורש. המארג הטיפולי יוכן עבור המטופל באמצעות הנחיות ועל המטופל למלא אחר ההנחיות בדיקנות רבה ולגלות אחריות מלאה.

ב'כיוון הטבע – למען קהילה בריאה יותר' נמליץ ונכוון אותך בחינם למרפאות מומחים העוסקות ברפואה משלימה. אנו נלווה אותך אישית עד לפתרון בעייתך הרפואית ונסייע לך לחסוך בזמן ובהוצאות הטיפול.

מבין התועלות שתקבל:  

  • קבל טיפול במרפאת מומחים ותיקה המתמחה בתחום בעייתך, קרובה לאזור מגוריך ותקבל תור למומחה תוך פרק זמן קצר ליום ולשעה הנוחים לך (כולל ימי שישי). 

  • קבל חינם אבחון, ייעוץ כנדרש בטלפון ופגישה ראשונה עם מומחה לבעייתך - מן השורה הראשונה בישראל.

  • קבל לביתך במייל או בדואר רגיל תכנית טיפולים מפורטת והצעת מחיר לטיפול בבעייתך וזאת לפני ששילמת דבר.

  • קבל טיפול יעיל ובטוח במחיר משתלם ובתנאים נוחים על ידי מומחה ותיק המתמחה בתחום בעייתך.

פנה אלינו היום – ללא כל התחייבות - טפל בבעייתך הרפואית ותתחיל ליהנות מחיים בריאים יותר ומאושרים.

לטיפול בבעייתך הרפואית לחץ כאן או חייג: 08-6497175

מחפש פתרון טבעי לבעייתך הרפואית?
פנה אלינו ומומחה בתחום בעייתך
ישוב אליך מיד לשיחת ייעוץ חינם:

שליחה >
הפתרון הטבעי המומלץ לבעייתך הבריאותית

בחר באינדקס המחלות את הבעיה הרפואית ממנה אתה סובל וגלוש למידע חיוני אודות הטיפול המומלץ לפתרון הטבעי של בעייתך הבריאותית. 

טיפולים ברפואה משלימה

'כיוון הטבע' בודק, ממליץ ומכוון אותך בחינם למומחים ברפואה המשלימה, שיציעו לך טיפול טבעי יעיל ובטוח לבעייתך הבריאותית.

פנה אלינו >

טיפולים בצמחי מרפא

'כיוון הטבע' בודק, ממליץ ומכוון אותך בחינם למומחים ברפואה המשלימה, שיציעו לך טיפולים יעילים בצמחי מרפא לפתרון בעייתך הרפואית.

פנה אלינו >

טיפולים בתוספי תזונה

'כיוון הטבע' בודק, ממליץ ומכוון אותך בחינם למומחים ברפואה המשלימה, שיציעו לך טיפול יעיל בתוספי תזונה / מזון לפתרון בעייתך הרפואית.

פנה אלינו >

טיפול טבעי משלים בסרטן

'כיוון הטבע' בודק, ממליץ ומכוון אותך בחינם למומחים ברפואה המשלימה, שיציעו לך טיפול טבעי משלים להטבה ניכרת במחלת הסרטן.

פנה אלינו >
x