טיפול טבעי בבעיות שינה

בעיות שינה, הכוללות קשיי הירדמות ויקיצות תכופות במהלך השינה, הינן תלונה נפוצה ביותר. בעיה זו קשורה באופן הדוק לשינויים במצב הנפשי. אנשים רבים, המתלוננים על קשיי שינה, מדווחים על עצבנות, דיכאון וחרדות. 

חומרים מסוימים יכולים להפריע למהלך שינה תקין: אלכוהול, קפה, תה ומשקאות מעוררים אחרים, סמים ותרופות. בין התרופות הגורמות לבעיות שינה ניתן למנות: טירוקסין, גלולות למניעת הריון, אמפטמינים ונגזרות של אפדרין. רבים מהסובלים מבעיות שינה פונים לעזרת תרופות מרשם כדי לנסות ולהיפטר מבעיה מציקה זו. אך בשימוש ממושך בתרופות אלה מתפתחת תלות ויש צורך בהגדלת המינונים על מנת להגיע לאותה תוצאה. 

בנוסף לכך, לתרופות רבות יש תופעות לוואי חמורות, ביניהן טשטוש, חוסר ערנות, ירידה בתגובה וחוסר ריכוז. הפתרון לבעיה הוא טיפול טבעי בבעיות שינה ושימוש ייחודי בתרופות טבעיות. יחד עם העובדה שתרופות אלה יכולות להוות סכנה, אם למשל נוהגים תחת השפעת התרופה, אין היא מטפלת בבעיה האמתית שהיא הגורם לנדודי שינה. 

טיפול בבעיות שינה באמצעות תרופות טבעיות יכול לסייע להרגעה מידית ללא תופעות לוואי, להקלה על התמודדות עם מצבי סטרס ולחזק את מערכת העצבים.

טיפול טבעי בבעיות (בהפרעות, בנדודי) שינה - עיקרי הטיפול

טיפול טבעי בבעיות שינה ושימוש מושכל בתרופות טבעיות להפרעות שינה נועד להשיג שיפור ניכר בסימפטומים ובצימצום ניכר של שורש הבעיה. טיפול בבעיות שינה מתבסס על מארג טיפולי שהוכן על עקרונות הטיפול ברפואה הטבעית. 

טיפולי הרפואה הטבעית הם הבסיס החשוב ביותר לטיפול בבעיה ומהווה מארג של נתיבי טיפול טבעיים הניתנים דרך הנחיה ממוקדת והחשוב מכל, הנחיה אישית הרואה באורח החיים, תרבותו, תכונותיו והרגליו של המטופל את היעד הנכון לבניית תיק טיפול אישי של המטופל.

טיפול בבעיות שינה (ותרופות להפרעות שינה) מתבססים על דרך הרפואה הנטורופטית, הרפואה הסינית, רפואת הצמחים והרפואה האיורוודית ועושים שימוש במגוון תרופות טבעיות להפרעות שינה דוגמת חליטות כמוסות ומיצויים. 

הטיפול כולל הנחיה תזונתית, שהרי התזונה מהווה את אחד הגורמים אשר משפיעים על מצבים של נדודי שינה. טיפול טבעי בבעיות שינה יכלול גם טיפולי מגע ודיקור סיני. הדיקור הסיני מהווה תהליך מסייע וזאת בעת כשהוא נעשה במקביל לשאר נתיבי הטיפול. 

טיפול בבעיות (בהפרעות, בנדודי) שינה - סיכום

  • טיפול טבעי בבעיות שינה ושימוש ייחודי בתרופות טבעיות להפרעות שינה בנוי על שיטות טיפול טבעיים, חשובים וקלים ליישום. 
  • טיפול טבעי בהפרעות שינה מתבסס על מארג משולב הכולל את נתיבי הטיפול הבאים: תזונה איכותית המתאימה לבעיות שינה, שימוש ייחודי בתרופות טבעיות להפרעות שינה, דיקור סיני, טיפולי מגע, שימוש מיטבי בתוספי תזונה, שינויים משמעותיים באורח החיים ושיטות רבות אחרות. 

  • טיפול טבעי בבעיות שינה יגרום לשינוי מהותי לטובה במצבכם הבריאותי אבל זאת בכפוף ללקיחת אחריות אישית, שכן אחריותכם לבריאותכם חייבת להיות בידכם ולא בידיו של הרופא אן של חברת התרופות אותה הוא מייצג. 

  • אם פניתם כבר לטיפול הקונבנציונלי בתרופות, ניתן לגמול אתכם מבעיה זו.

מארג הטיפול הטבעי בבעיות שינה מהווה את התכנית החשובה מכל. אין כל הגיון טיפולי בהסתייעות במוצרי מדף. יש ליצור מארג טיפול טבעי במספר נתיבים על מנת למגר תופעה קשה זו. המארג יוכן עבורך דרך הנחיות מקצועיות אך גם דרך האחריות המשותפת שלך.

ב'כיוון הטבע – למען קהילה בריאה יותר' נמליץ ונכוון אותך בחינם למרפאות מומחים נבחרות העוסקות ברפואה משלימה. אנו נלווה אותך אישית עד לפתרון בעייתך הרפואית ונסייע לך לחסוך בזמן ובהוצאות הטיפול.

מבין התועלות שתקבל:

  • קבל טיפול במרפאת מומחים ותיקה המתמחה בתחום בעייתך, קרובה לאזור מגוריך ותקבל תור למומחה תוך פרק זמן קצר ליום ולשעה הנוחים לך (כולל ימי שישי). 

  • קבל חינם אבחון, ייעוץ כנדרש בטלפון ופגישה ראשונה עם מומחה לבעייתך - מן השורה הראשונה בישראל.

  • קבל לביתך במייל או בדואר רגיל תכנית טיפולים מפורטת והצעת מחיר לטיפול בבעייתך וזאת לפני ששילמת דבר.

  • קבל טיפול טבעי יעיל  ובטוח במחיר אטרקטיבי ובתנאים נוחים על ידי מומחה ותיק המתמחה בתחום בעייתך.

פנה אלינו היום – ללא כל התחייבות - טפל בבעייתך הרפואית ותתחיל ליהנות מחיים בריאים יותר ומאושרים.

 לטיפול בבעייתך הרפואית לחץ כאן או חייג אלינו: 08-6497175

מחפש פתרון טבעי לבעייתך הרפואית?
פנה אלינו ומומחה בתחום בעייתך
ישוב אליך מיד לשיחת ייעוץ חינם:

שליחה >
הפתרון הטבעי המומלץ לבעייתך הבריאותית

בחר באינדקס המחלות את הבעיה הרפואית ממנה אתה סובל וגלוש למידע חיוני אודות הטיפול המומלץ לפתרון הטבעי של בעייתך הבריאותית. 

טיפולים ברפואה משלימה

'כיוון הטבע' בודק, ממליץ ומכוון אותך בחינם למומחים ברפואה המשלימה, שיציעו לך טיפול טבעי יעיל ובטוח לבעייתך הבריאותית.

פנה אלינו >

טיפולים בצמחי מרפא

'כיוון הטבע' בודק, ממליץ ומכוון אותך בחינם למומחים ברפואה המשלימה, שיציעו לך טיפולים יעילים בצמחי מרפא לפתרון בעייתך הרפואית.

פנה אלינו >

טיפולים בתוספי תזונה

'כיוון הטבע' בודק, ממליץ ומכוון אותך בחינם למומחים ברפואה המשלימה, שיציעו לך טיפול יעיל בתוספי תזונה / מזון לפתרון בעייתך הרפואית.

פנה אלינו >

טיפול טבעי משלים בסרטן

'כיוון הטבע' בודק, ממליץ ומכוון אותך בחינם למומחים ברפואה המשלימה, שיציעו לך טיפול טבעי משלים להטבה ניכרת במחלת הסרטן.

פנה אלינו >
x