טיפול טבעי בסוכרת

מחלת הסוכרת מאופיינת בעליה ברמת הסוכר בדם וכתוצאה מכך בעליה ברמת השומנים בדם, בסיכון למחלות לב וכלי דם ובנזק משמעותי בכליות, בעצבים ובעיניים. סוכרת הינה מחלה נפוצה בארצות המערב ושכיחותה עולה כל שנה.  בנוסף לנטייה הגנטית כגורם להתפתחות מחלת הסוכרת, יש חשיבות מכרעת לגורמים סביבתיים ובעיקר להשמנת יתר. מסתבר כי למעלה מ - 90% מהחולים בסוכרת סובלים גם מעודף משקל. 

אפילו אצל אנשים בריאים, עלייה משמעותית במשקל תביא לתופעות הנגרמות ע"י מחלת הסוכרת כמו הפרעות בחילוף חומרים של סוכרים, חוסר סבילות לאינסולין ועליה ברמת השומנים בדם.

מחקרים קליניים שבוצעו בעשורים האחרונים מראים כי מחלת הסוכרת מלווה בלחץ חמצוני רב, שגורם לסיבוכים הקשים של המחלה. 

בין היתר, סיבוכים אלה כוללים טרשת עורקים וכתוצאה מכך מחלות והתקפי לב, נזק לכליות, כיבים ברגליים וירידה באיכות ובתוחלת החיים. 

לא ניתן לראות את סיבוכי הסוכרת כחלק נפרד מהמחלה, אלא כשלבים התפתחותה. טיפול יעיל בסוכרת יספק מענה לכל התופעות הנובעות מהסוכרת.   

טיפול טבעי בסוכרת / סכרת - עיקרי הטיפול

ניתן לזכות בשיפור ניכר גם במצב גבולי וגם כאשר המחלה קיימת כבר. חייבת להיות הענות חיובית ומוטיבציה חזקה, מאמצים ואחריות על מנת לבצע את השינוי אשר יומלץ לכם במהלך טיפול טבעי בסוכרת.

למטופל יש את האפשרות לשפר במידה ניכרת את מצבו באמצעות שינוי משמעותי באורח החיים ואימוץ מארג טיפולים הוליסטי המתבסס על טיפול טבעי בסוכרת. 

ניתן להיפטר מתסמיני מחלת הסוכרת  ולהוריד את ערכי הסוכר לערכים הרצויים גם כאשר במקביל נעשה שימוש מיטבי בתרופות טבעיות לסוכרת.

טיפול טבעי בסוכרת מספק לגוף דרך טבעית ונקייה ללא כל אותם סיכונים הנובעים משימוש בתרופות רגילות. 

הטיפול הינו טבעי ועוסק בריפוי ומניעה וכולל תרופות טבעיות לסוכרת כמו פורמולות צמחיות, חליטות מצמחי מרפא, הנחיות לתזונה, תוספי מזון וכן הנחיות לפעילות גופנית מתונה, טיפולי מגע ועוד..

טיפול טבעי בסוכרת נעשה דרך מארג טיפולי הכולל נתיבי טיפול מסורתיים ומודרניים. המטופל מקבל הנחיות תזונתיות רב שלביים וכן הנחיה לתזונה קיומית קבועה וזאת במקביל לטיפול בצמחי טבעי. מומלצים גם טיפולי מגע ודיקור סיני ליצירת איזון, חיזוק, עמידות וטיפול ממוקד. 

טיפול טבעי בסוכרת כולל תזונה קלינית ייחודית - רב שלבית וקבועה לכל החיים. שימוש נכון בתרופות טבעיות לסוכרת בכל הקשור לאיזון ערכי הסוכר וטיפולים רבים אחרים המסייעים לדרך הטיפול בדומה לדיקור סיני, טיפול מגע, איורוודה ואחרים.

טיפול טבעי בסוכרת / סכרת - סיכום

טיפול בסוכרת רואה במחלת הסוכרת ובהיבטיה הפוטנציאליים העדר איזון של האורגניזם. כמובן שלתורשה יש משקל אך חשוב לדעת שאורח חיים לא בריא יוצר את מחלת הסוכרת ומאיץ את מימוש ההיבט התורשתי.

טיפול טבעי בסוכרת ותרופות לסוכרת, מתבצע בגוף המטופל באמצעות יכולת הריפוי הטבעית של גוף האדם. במסגרת הטיפול הטבעי יתקבלו התוצאות הבאות:

  • ניצור איזון ברמת ערכי הסוכר עם וללא אינסולין. 

  • נקטין את החומציות הנובעת מאיזון לקוי וצריכת מזונות לא נכונים.

  • ניצור תזונה מיטבית ונעניק הרגלי אכילה נכונים.

  • נצמצם את ספיגת הסוכרים וננחה לצריכת תוספי מזון.

  • נאזן את הגוף ברמה העצבית וננחה לפעילות גופנית מיטבית.


במסגרת טיפול טבעי בסוכרת, נקפיד לצמצם את כל אותם גורמים ותנאים היוצרים יסוד לסוכרת, נצמצם בעזרת טיפול פנימי את הכמיהה למתוק וניצור בסיס חשוב לאיזון משקל ורפואה טבעית.

מארג הטיפול הטבעי בסוכרת יתבסס על מספר נתיבי טיפול בסוכרת כמו: תזונה מיטבית, צריכה של תרופות טבעיות לסוכרת (פורמולות מצמחי מרפא) ותוספי תזונה איכותיים, פעילות גופנית, טיפולי מגע ועוד.. מארג הטיפול יוכן עבור המטופל ויכלול הנחיות מקצועיות. המטופל נדרש לשיתוף פעולה מלא.

ב'כיוון הטבע – למען קהילה בריאה יותר' נמליץ ונכוון אותך בחינם למרפאות מומחים העוסקות ברפואה המשלימה.

אנו נלווה אותך אישית עד לפתרון מלא של בעייתך הרפואית ונסייע לך לחסוך בזמן ובהוצאות הטיפול.

התועלות שנעניק לך:

  • קבל טיפול במרפאת מומחים ותיקה המתמחה בתחום בעייתך, קרובה לאזור מגוריך ותקבל תור למומחה תוך פרק זמן קצר ליום ולשעה הנוחים לך (כולל ימי שישי). 

  • קבל חינם אבחון, ייעוץ כנדרש בטלפון ופגישה ראשונה עם מומחה לבעייתך - מן השורה הראשונה בישראל.

  • קבל לביתך במייל או בדואר רגיל תכנית טיפולים מפורטת והצעת מחיר לטיפול בבעייתך וזאת לפני ששילמת דבר.

  • קבל טיפול יעיל ובטוח במחיר משתלם ובתנאים נוחים על ידי מומחה ותיק המתמחה בתחום בעייתך.

פנה אלינו היום – ללא כל התחייבות - טפל בבעייתך הרפואית ותתחיל ליהנות מחיים בריאים יותר ומאושרים.

לטיפול בבעייתך הסוכרת לחץ כאן או חייג: 6497175 - 08

מחפש פתרון טבעי לבעייתך הרפואית?
פנה אלינו ומומחה בתחום בעייתך
ישוב אליך מיד לשיחת ייעוץ חינם:

שליחה >
הפתרון הטבעי המומלץ לבעייתך הבריאותית

בחר באינדקס המחלות את הבעיה הרפואית ממנה אתה סובל וגלוש למידע חיוני אודות הטיפול המומלץ לפתרון הטבעי של בעייתך הבריאותית. 

טיפולים ברפואה משלימה

'כיוון הטבע' בודק, ממליץ ומכוון אותך בחינם למומחים ברפואה המשלימה, שיציעו לך טיפול טבעי יעיל ובטוח לבעייתך הבריאותית.

פנה אלינו >

טיפולים בצמחי מרפא

'כיוון הטבע' בודק, ממליץ ומכוון אותך בחינם למומחים ברפואה המשלימה, שיציעו לך טיפולים יעילים בצמחי מרפא לפתרון בעייתך הרפואית.

פנה אלינו >

טיפולים בתוספי תזונה

'כיוון הטבע' בודק, ממליץ ומכוון אותך בחינם למומחים ברפואה המשלימה, שיציעו לך טיפול יעיל בתוספי תזונה / מזון לפתרון בעייתך הרפואית.

פנה אלינו >

טיפול טבעי משלים בסרטן

'כיוון הטבע' בודק, ממליץ ומכוון אותך בחינם למומחים ברפואה המשלימה, שיציעו לך טיפול טבעי משלים להטבה ניכרת במחלת הסרטן.

פנה אלינו >
x