השליחות שלנו למען קהילה בריאה יותר

הידע הרב והניסיון העשיר שצברתי ב - 17 השנים האחרונות על כוחה הרב של הרפואה המשלימה, ניסיוני האישי המוצלח בהשבת בריאותי שאבדה ורצוני החזק להמליץ ולכוון אנשים למצוא פתרון טבעי משלים לבעייתם הרפואית, הובילו אותי להקים את אתר 'כיוון הטבע'. באמצעות אתר 'כיוון הטבע', בכוונתי להגשים את חזון השליחות שלי למען קהילה בריאה יותר.

השליחות שלנו ב'כיוון הטבע' היא לתרום למען קהילה בריאה יותר. אנו, ב'כיוון הטבע', נבדוק, נמליץ ונכוון את הפונים אלינו בחינם למרפאות מומחים העוסקות ברפואה משלימה (נקראות לעיתים רפואה טבעית או רפואה אלטרנטיבית), מן השורה הראשונה בישראל. מרפאות אלה יציעו לך טיפולים טבעיים יעילים, בטוחים ומשתלמים לפתרון בעייתך הרפואית.במסגרת פעילותה למען קהילה בריאה יותר, 'כיוון הטבע' מעניקה לך תועלות רבות וביניהן:

* קבל בחינם המלצות והכוונה למרפאות מומחים העוסקות ברפואה משלימה. שים לב, שחיפוש עצמאי לאיתור מרפאת מומחים המתמחה בבעייתך הרפואית הינה משימה קשה וברוב המקרים אף יקרה מאד. אנו נאתר עבורך לפחות 2 מרפאות מומחים המתמחות בתחום בעייתך ונציע לך אותן במהירות.

* קבל בחינם הפנייה רק למרפאות מומחים שזכו לציון גבוה מצד לקוחות מרוצים, שבעייתם הרפואית נפתרה או שחלה הטבה ניכרת במצבם הרפואי. אנו יוצרים קשר עם המטופלים ומקבלים את חוות דעתם על השירות שקיבלו במרפאות המומחים. תגובות המטופלים חשובה מאד למיון המרפאות עליהן נמליץ לפונים הבאים.    

* קבל טיפול במרפאת מומחים ותיקה המתמחה בתחום בעייתך, קרובה עד כמה שניתן לאזור מגוריך ותקבל תור למומחה תוך פרק זמן קצר ליום ולשעה הנוחים לך (כולל ימי שישי). שים לב, שמרפאות המומחים אותן אנו מייצגים נבחרו בקפידה והן תעשנה הכל על מנת לפתור או להקל על בעייתך בצורה מיטבית.

* קבל בחינם אבחון מקצועי, ייעוץ כנדרש בטלפון ובפגישה ראשונה (הפגישה הראשונה במרפאת המומחים ניתנת לך בחינם) עם מומחה בתחום בעייתך – מומחה מן השורה הראשונה בישראל. במקרים רבים, אין באפשרותך לקבל אבחון מדויק לבעייתך או ייעוץ כנדרש מנציגי הרפואה הקונבנציונאלית. המומחים ברפואה המשלימה יאבחנו אותך היטב ויחד עמם תגיעו לשורש הבעיה שלך. אבחון נכון מהווה כ- 50% מהפתרון של בעייתך. 

* קבל בחינם לביתך במייל ובדואר רגיל תכנית טיפולים מפורטת והצעת מחיר אטרקטיבית לפתרון בעייתך וזאת לפני ששילמת דבר. חשוב להבין שהמרפאה חושפת בפניך את תכנית הטיפולים שלה שניתנת לך בכתב. תוכל להתייעץ ולבחון את התכנית עם אנשי מקצוע שאתה מכיר ו/או עם אנשים הקרובים אליך.. משפחה וכד'.     

* קבל את הטיפול הטבעי במחיר אטרקטיבי ובתנאי תשלום נוחים ותוכל לחסוך בהוצאות הטיפול. הצעת המחיר ניתנת לך בכתב כך שתוכל בקלות יחסית להשוות אותה עם הצעות אחרות שקיבלת. תוכל תמיד להתייעץ אתנו בחינם בנוגע להיבטים הכספיים של ההצעה שקיבלת ממרפאת המומחים ונשמח כמובן לעזור עד כמה שנוכל. שים לב, שאנו מכירים את מרפאות המומחים ונוכל לנסות לשכנע אותן שיבואו לקראתך בהיבטים הכספיים והאחרים של ההצעה שקיבלת.      

* קבל ליווי מקצועי ממרפאות המומחים וליווי אישי בחינם מצוות 'כיוון הטבע' משלב יצירת הקשר בינינו ועד לפתרון בעייתך הרפואית.


אנא מלא את 'דעתך חשובה לנו' (סקר שביעות רצון) על הטיפולים שעברת במרפאות / בקליניקות אליהן הופנית על ידנו. חוות דעתך היא קריטית לבחירתן הנכונה של המרפאות המתאימות אליהן נמליץ ונכוון את הפונים הבאים לפתרון בעייתם הרפואית. כל בתי העסק, שנבחרו על ידי 'כיוון הטבע' יעשו הכל על מנת לעזור לך לפתור את בעייתך הרפואית.


פנה אלינו היום – ללא כל התחייבות - טפל בבעייתך הרפואית ותתחיל ליהנות מחיים בריאים יותר ומאושרים. אנו, ב'כיוון הטבע' עומדים לרשותך 24 שעות ביממה, נשמח לשוחח אתך על בעייתך ולהעניק לך שירות עם כל הלב.


לפתרון בעייתך הרפואית לחץ כאן או חייג אלינו 24/7: 08-6497175

מחפש פתרון טבעי לבעייתך הרפואית?
פנה אלינו ומומחה בתחום בעייתך
ישוב אליך מיד לשיחת ייעוץ חינם:

שליחה >
הפתרון הטבעי המומלץ לבעייתך הבריאותית

בחר באינדקס המחלות את הבעיה הרפואית ממנה אתה סובל וגלוש למידע חיוני אודות הטיפול המומלץ לפתרון הטבעי של בעייתך הבריאותית. 

טיפולים ברפואה משלימה

'כיוון הטבע' בודק, ממליץ ומכוון אותך בחינם למומחים ברפואה המשלימה, שיציעו לך טיפול טבעי יעיל ובטוח לבעייתך הבריאותית.

פנה אלינו >

טיפולים בצמחי מרפא

'כיוון הטבע' בודק, ממליץ ומכוון אותך בחינם למומחים ברפואה המשלימה, שיציעו לך טיפולים יעילים בצמחי מרפא לפתרון בעייתך הרפואית.

פנה אלינו >

טיפולים בתוספי תזונה

'כיוון הטבע' בודק, ממליץ ומכוון אותך בחינם למומחים ברפואה המשלימה, שיציעו לך טיפול יעיל בתוספי תזונה / מזון לפתרון בעייתך הרפואית.

פנה אלינו >

טיפול טבעי משלים בסרטן

'כיוון הטבע' בודק, ממליץ ומכוון אותך בחינם למומחים ברפואה המשלימה, שיציעו לך טיפול טבעי משלים להטבה ניכרת במחלת הסרטן.

פנה אלינו >
x