אודות יהושע שוחט - מנהל אתר 'כיוון הטבע'

שמי יהושע שוחט, לאחרונה פרשתי לגמלאות ואני בן 70. מזה 15 שנים אני מעורב אישית בעולם הרפואה המשלימה, שהינו עולם מופלא ומרתק, שתורם כה רבות לבריאות שלנו. אני מנהל את אתר 'כיוון הטבע' יחד עם צוות נאמן ומסור. 

אנו, ב'כיוון הטבע' – למען קהילה בריאה יותר, נמליץ ונכוון אותך בחינם למרפאות מומחים העוסקות ברפואה המשלימה. אנו נלווה אותך אישית עד לפתרון מיטבי של בעייתך הרפואית ונסייע לך לחסוך הרבה זמן יקר והוצאות טיפול. 


גלו כיצד השבתי לעצמי את בריאותי שאבדה בעזרת הרפואה המשלימה וכיצד יזמתי את בנייתו של אתר 'כיוון הטבע' כאמצעי להגשמת השליחות שלי למען קהילה בריאה יותר:

לפני 19 שנים סבלתי מבעיות בריאותיות קשות מאד, שלצערי לא באו על פתרונן על ידי הרפואה הקונבנציונלית במשך שנים רבות. הייתה זו הרפואה המשלימה שהחזירה לי את בריאותי שאבדה.

מגיל 50 החלה התדרדרות עקבית במצבי הבריאותי דוגמת: השמנה של 25 ק"ג, לחץ דם גבוה, שומנים בדם, התחלה ברורה ומסוכנת של סוכרת, מיגרנות וכאבי ראש חזקים, דלקות וסתימות חוזרות בדרכי השתן ושפעות חוזרות ונשנות (בעיות קשות שנבעו בעיקר ממערכת חיסון ירודה) ובעיות נוספות.

כמו כולם ידעתי, שתוחלת החיים בעולם המערבי עולה בהתמדה. אבל כשהתחלתי להתעניין בנושא, הופתעתי לגלות שכיום פחות ופחות אנשים נפטרים "בשיבה טובה" ורבים נפטרים לאחר מחלה קשה ממנה סבלו ב- 5 או 10 השנים האחרונות לחייהם. לצערי, רבים מבין חבריי הטובים, בחלקם צעירים ממני, חלו במחלות קשות מהן סבלו מספר שנים עד שנפטרו.

לאחר שחזרתי לעצמי, החלטתי להקים אתר אינטרנט שבאמצעותו אוכל לקבל פניות של אנשים הסובלים מבעיות רפואיות וברצונם לפתור את בעייתם בדרך הטבעית. לפני 7 שנים הקמתי את אתר 'כיוון הטבע' ומאז ועד היום, אנו (צוות האתר ואנוכי) עוזרים לפונים אלינו לפתור את הבעיות הרפואיות שלהם ומלווים אותם עד לפתרון מיטבי של בעייתם. 

כמנהל האתר, אני מרבה להתייעץ עם צוות האתר המורכב מיועצים ומטפלים בכירים ברפואה המשלימה. אני אישית צברתי ידע רב וניסיון של כ- 15 שנים ברפואה המשלימה - ללא ספק, תחום מרתק ומלא עניין ואמצעי יעיל, מוכח ובטוח לפתרון בעיות רפואיות. אני קורא הרבה חומר מקצועי ומקפיד להתעדכן באופן שוטף בתחומים: דיקור סיני ויפני, נטורופתיה, רפלקסולוגיה, צמחי מרפא, טיפולים חלף ניתוחיים, טיפולי מגע, שיאצו, טווינה ועוד...

התחלתי לשאול את עצמי איזה חיים אני רוצה לחיות: חיים ארוכים, מלאים ופעילים לכל אורכם או חלילה להעביר את השנים האחרונות לחיי באיכות חיים ירודה כשתפקודי מוגבל ואני תלוי בבני משפחתי?

'כיוון הטבע' - הכיוון הטבעי של חיי

בחרתי כמובן בדרך שתוביל אותי לחיים מלאים ופעילים לכל אורכם. לצורך כך, הייתי צריך כיוון יותר ברור, יעדים מוגדרים ומדריך מקצועי שיעזור לי לנווט בין שלל המחקרים, הנתונים, הטיפולים והתרופות להם נחשפתי בחיפושיי.

בשנת 2005, נחשפתי לספר 'בריא לתמיד' של הרופאים ד"ר מארק היימן וד"ר מארק ליפוניס על כוחה של הרפואה הטבעית / המשלימה. בספר נדיר זה, מנפצים שני הרופאים מיתוסים רבים של הרפואה הקונבנציונלית ומציעים תוכנית מעשית לטיפול ולמניעה של מגוון גדול של מחלות ובעיות בריאות רבות.

הספר 'בריא לתמיד' עורר בי רעיונות ומחשבות רבות ושיכנע אותי, שהרפואה המשלימה תהווה חלק בלתי נפרד מרפואת המחר הלא היא הרפואה המשולבת או הרפואה האינטגרטיבית. למעשה, הרפואה המשולבת מציעה כבר כיום טיפולים יעילים, שהם שילוב מיטבי בין הרפואה הקונבנציונלית לבין הרפואה המשלימה.

לקחתי את הבריאות בידיים

לאחר שהשתכנעתי ביעילותה של הרפואה המשלימה, עברתי לצעדים מעשיים. בהתייעצות עם מומחים ברפואה המשלימה, אימצתי תפריט בריא ומאוזן, עברתי מגוון טיפולים ברפואה המשלימה ועד היום אני צורך תוספי תזונה באופן קבוע ומבצע פעילות גופנית מדי יום.

לא עבר זמן רב מאז לקחתי את הבריאות בידיים עד שגיליתי לשמחתי, שאורח החיים החדש שאימצתי הוביל להפחתה ניכרת של בעיות הבריאות מהן סבלתי וכעבור פרק זמן נוסף של כשנה, רוב הבעיות נעלמו. כיום, אני אדם בריא, מאושר, אנרגטי ומלא שמחת חיים כפי שלא הייתי מעולם.

כמוך, אני לא רופא, לא מומחה או מטפל ברפואה המשלימה ודווקא בשל כך אני מאמין שהתשובות שגיליתי אני ברפואה המשלימה והמהפך שעברתי בעקבות כך יכולות לספק לך עניין רב ותקווה.

הקמת אתר 'כיוון הטבע'

הידע הרב והניסיון העשיר שצברתי ב- 17 השנים האחרונות אודות כוחה הרב של הרפואה המשלימה וניסיוני האישי המוצלח בהשבת בריאותי שאבדה, הובילו אותי לרצות להמליץ ולכוון אנשים, לא משנה הגיל, למצוא פתרון טבעי משלים לבעייתם הרפואית. לשם כך הקמתי את אתר 'כיוון הטבע'.

ולסיכום...

המלצה - בכל בעיה רפואית, פנה תחילה לרופא המשפחה ולרפואה המקצועית של קופות החולים. אם לא מצאת פתרון לבעייתך בקופות החולים, אשמח לסייע לך להשלים את הטיפול בבעייתך באמצעות מומחים מן המובילים ברפואה המשלימה.

אני מקווה שגרמתי לך לרצות ללמוד עוד ולגלות את סודות הרפואה המשלימה כפי שמצאתי אני. בשאלות, הצעות ובכל עניין אחר, אשמח תמיד להמליץ ולכוון אותך למומחים ברפואה המשלימה - מן השורה הראשונה בישראל, שיעניקו לך ייעוץ רפואי חינם, טיפולים יעילים ובטוחים במחירים משתלמים ובתנאים נוחים וליווי אישי עד לפתרון בעייתך הרפואית.


אנא מלא את 'דעתך חשובה לנו' (סקר שביעות רצון) על הטיפולים שעברת במרפאות / בקליניקות אליהן הופנית על ידנו. חוות דעתך היא קריטית לבחירתן הנכונה של המרפאות המתאימות אליהן נמליץ ונכוון את הפונים לפתרון בעייתם הרפואית. כל בתי העסק, שנבחרו על ידי 'כיוון הטבע' יעשו הכל כדי לעזור לך לפתור את בעייתך הרפואית.


פנה אלינו היום – ללא כל התחייבות - קבל טיפול טבעי בבעייתך הרפואית ותתחיל ליהנות מחיים בריאים יותר, מאושרים ונטולי כאב וסבל.


לטיפול בבעייתך הרפואית לחץ כאן או חייג אלינו: 08-6497175


בברכת בריאות מ'רפואה משלימה',
יהושע שוחט - מנהל אתר 'כיוון הטבע' 
טלפון ישיר: 6497175 - 08
מייל: Info@tevaline.co.il

מחפש פתרון טבעי לבעייתך הרפואית?
פנה אלינו ומומחה בתחום בעייתך
ישוב אליך מיד לשיחת ייעוץ חינם:

שליחה >
הפתרון הטבעי המומלץ לבעייתך הבריאותית

בחר באינדקס המחלות את הבעיה הרפואית ממנה אתה סובל וגלוש למידע חיוני אודות הטיפול המומלץ לפתרון הטבעי של בעייתך הבריאותית. 

טיפולים ברפואה משלימה

'כיוון הטבע' בודק, ממליץ ומכוון אותך בחינם למומחים ברפואה המשלימה, שיציעו לך טיפול טבעי יעיל ובטוח לבעייתך הבריאותית.

פנה אלינו >

טיפולים בצמחי מרפא

'כיוון הטבע' בודק, ממליץ ומכוון אותך בחינם למומחים ברפואה המשלימה, שיציעו לך טיפולים יעילים בצמחי מרפא לפתרון בעייתך הרפואית.

פנה אלינו >

טיפולים בתוספי תזונה

'כיוון הטבע' בודק, ממליץ ומכוון אותך בחינם למומחים ברפואה המשלימה, שיציעו לך טיפול יעיל בתוספי תזונה / מזון לפתרון בעייתך הרפואית.

פנה אלינו >

טיפול טבעי משלים בסרטן

'כיוון הטבע' בודק, ממליץ ומכוון אותך בחינם למומחים ברפואה המשלימה, שיציעו לך טיפול טבעי משלים להטבה ניכרת במחלת הסרטן.

פנה אלינו >
x